WordPress YouTube Galeri Plugin – Ücretsiz

Ultimate Video Gallery

WordPress sayfasına video eklemek oldukça kolaydır. Videonun embed kodunu sayfaya yapıştırırız yada video linkini ekleriz, hoop video hazırdır. Ancak bir video galerisi yada vitrini oluşturmak istersek işimiz biraz daha zorlaşır. Bunun için video servislerinin kendi galeri kodları da vardır, ama bunu kullanmak yerine, ücretsiz WordPress eklentileri ile bu işi kolaylıkla yapılabilir. Aşağıdaki ücretsiz WordPress Youtube video galeri eklentilerini deneyebilirsiniz.

1. TubePress

TubePress YouTube ve Vimeo video ve galeri

TubePress 

2. Contus Video Gallery

front-video-page

Contus Video Gallery Plugin

3. YouTube Simple Gallery

YouTube Simple Gallery

YouTube Simple Gallery

4. YouTube Channel Showcase

Youtube Channel Showcase

YouTube Channel Showcase

5. Cool Video Gallery

Cool Video Gallery

Cool Video Gallery

6. YouTube Channel Gallery

Youtube Channel Gallery

YouTube Channel Gallery

7. Ultimate Video Gallery

Ultimate Video Gallery

Ultimate Video Gallery

8. All Video Gallery

All Video Gallery

9. Workbox Video

Workbox Video

Workbox Video

10. WP YouTube Channel Gallery

WP Youtube channel gallery

WP YouTube Channel Gallery

8 thoughts on “WordPress YouTube Galeri Plugin – Ücretsiz

  1. 6.sıradaki “Youtube Channel Gallery” eklentisi sadece bileşenlerden eklenebiliyor. Bunu sayfanın altına nasıl çekebilirim?

  2. Merhabalar 7. Ultimate Video Gallery nolu eklentiyi sitenizi ziyaret etmeden önce kurmuştum ama playerın ekranını bir türlü istediğim yükseklikte ve genişlikte ayarlayamadım. Eğer mümkünse inceleyip bana yol gösterir misiniz?Teşekkür ederim emeğiniz için…

    1. Merhaba,
      Öncelikle bu plugin son 16 aydır güncellenmiyor. WordPress 4.1de hatalar almana sebep olur. Yine de kullanmak istersen, Ayarlar’dan Ultimate Video’ya girince video eklediğin kısmın altında “PLUGIN SIZES” seçeneklerinden genişlik ve yükseklik değerlerini değiştirebilirsin.

  3. WordPressin son sürümünde Ultimate Video Galeryi ben ekledim ve saatlece kodların içinde boğuşmak zorunda kaldım.Ekrana kendi pro reklamlarından oluşan bir galeri ekliyor ve benim tüm eklemelerimi geçersiz kılıyor ne yaparsam yapayım hep kendi videoları çıkıyor. eski sürümde kullanmıştım ama son sürümle baya sıkıntılı şahsen tavsiye etmem helede kod bilgisi olmayanlar için oldukça can sıkıcı durumlara sebep olabilir. Selim bey sitenizi çok beğendiğimide belirtmeliyim tebrikler.

    1. Tecrübenizi paylaştığınız için teşekkürler, faydalı olacağına eminim.

Comments are closed.